گوگل آزمایش اشتراک مشترک Game Pass خود را آزمایش می کند

آزمایش game pass

گوگل تست اشتراک اشتراک همه شما در دسترس می تواند مشابه Xbox Game Pass و Apple Arcade را آزمایش کند.

توسعه دهندگان XDA سال گذشته شواهدی از چنین اشتراکی را پیدا کردند ، اما تاکنون هیچ خبری دیگری خاموش نبود.

تصویری از صفحه ثبت نام برای Play Pass به پلیس آندروید ارسال شد . اشتراک مشترکاً در بازارهای خود قرار دارد: “همه بازی ها ، بدون وقفه. دسترسی به صدها برنامه و بازی با حق بیمه ، بدون تبلیغات یا خریدهای درون برنامه ای.”

به نظر می رسد قیمت ایالات متحده برای Play Pass 4.99 دلار در هر ماه تعیین می شود.

خدمات اشتراک در سال های اخیر محبوب تر شده اند زیرا به حل چندین مشکل کمک می کنند:

  • Discovery – دسترسی نامحدود به کاربران کمک می کند تا بازی ها و برنامه های جدیدی را که در غیر این صورت نداشتند ، امتحان کنند.
  • تبلیغات یا خریدهای درون برنامه ای – توسعه دهندگان گاهی اوقات برای کسب درآمد از نسخه فریممیوم ، نیاز به اجرای تبلیغات یا خریدهای درون برنامه ای دارند. در نتیجه این تجربه آسیب دیده است ، که این چیزی نیست که کاربر بخواهد و یا توسعه دهنده پس از سخت کار آنها باشد.
  • تأمین بودجه – در یک صنعت بطور فزاینده و سریع ، کسب بودجه برای دستیابی به چشم انداز می تواند مشکل باشد. اشتراک هایی مانند Xbox Game Pass نشان داده اند که چگونه حتی توسعه دهندگان کوچکتر می توانند به بودجه دسترسی پیدا کنند تا ایده های بزرگ خود را به زندگی منتقل کنند.

در صفحه اطلاعاتی برای Play Pass آمده است: “یک فهرست پیموده شده فهرست شده را با برنامه های ممتاز موسیقی و همه چیز در بین آنها کاوش کنید. از بازدیدهای عملی گرفته تا معما ها و ردیاب های بدنسازی ، با Google Play Pass دسترسی به صدها برنامه و بازیهای برتر را بدون تبلیغات باز کنید. ، هزینه های بارگیری یا خریدهای درون برنامه را بارگیری کنید. ” 

یک تصویر صفحه نمایش مارول پین بال دزد و استاردا ولی را به عنوان دو بازی در Play Pass نشان می دهد. Google دقیقاً به همان شکلی که با اشتراک جریان جدید بازی Stadia خود دارد ، مجبور است برای فروش واقعی Play چند انحصاری را تضمین کند.

هنوز هم یک سرویس اشتراکی در Android قابل استفاده است. کاملاً مشهور است که کاربران اندرویدی به طور متوسط ​​بسیار کمتر از همتایان iOS خود هزینه می کنند ، اما امیدواریم که Play Pass در کمک به توسعه دهندگان موفق به کسب دید و پول بیشتر در جیب های کاربران پلتفرم گوگل شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *