ساخت فرم تماس در وردپرس (مرحله به مرحله)

افزونه wp forms

آیا به دنبال اضافه کردن فرم تماس در سایت وردپرس خود هستید؟ هر وب سایت به فرم تماس نیاز دارد ، بنابراین افراد می توانند در مورد محصولات و خدمات شما با شما تماس بگیرند. در این آموزش وردپرس به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک تماس با ما در وردپرس ایجاد کنید (مرحله به مرحله) بدون دست زدن به یک خط کد.

فرم تماس با ما در وردپرس ایجاد کنید

چرا به فرم تماس نیاز دارید؟

ممکن است از شما سؤال شود که چرا به فرم تماس نیاز دارم؟ آیا نمی توانم فقط آدرس ایمیل خود را در وب سایت خود اضافه کنم ، بنابراین افراد می توانند به من ایمیل بزنند؟

این یک سوال بسیار متداول از مبتدیان است زیرا آنها می ترسند اضافه کردن فرم تماس نیاز به دانش کد داشته باشد. حقیقت این است که شما نیازی به دانستن هیچ کد ندارید. این راهنمای گام به گام برای افزودن فرم تماس برای مبتدیان مطلق نوشته شده است.

در زیر 3 دلیل برتر چرا که یک فرم تماس بهتر از چسباندن آدرس ایمیل شما در صفحه است.

  • محافظت در برابر هرزنامه – ربات های هرزنامه به طور مرتب وب سایت ها را برای نامه ارسال می کنند: برچسب آدرس ایمیل. وقتی آدرس ایمیل خود را در وب سایت ارسال می کنید ، شروع به دریافت ایمیل های اسپم زیادی می کنید. از طرف دیگر ، وقتی از فرم تماس استفاده می کنید ، می توانید تقریباً از همه ایمیل های اسپم خلاص شوید.
  • اطلاعات مداوم – هنگام ارسال ایمیل ، مردم همیشه تمام اطلاعات موردنیاز شما را برای شما ارسال نمی کنند. با استفاده از فرم تماس با ما ، می توانید دقیقاً چه اطلاعاتی را كه به دنبال آن هستید (مانند شماره تلفن ، بودجه و غیره) به كاربر بگویید.
  • موجب صرفه جویی در وقت – فرم های تماس با شما کمک می کنند تا در روش های بیشتری از آنچه تصور می کنید در وقت خود صرفه جویی کنید. گذشته از اطلاعات مداوم که در بالا به آن اشاره کردیم ، همچنین می توانید از تأیید فرم استفاده کنید تا به کاربر مراحل بعدی را بگویید. مانند تماشای یک فیلم یا 24 ساعت صبر کنید تا پاسخی دریافت کنید ، بنابراین آنها سوالات متفاوتی برای شما ارسال نمی کنند.

در زیر مثالی از فرم تماس با وردپرس آورده شده است که ما در این آموزش ایجاد خواهیم کرد.

پیش نمایش فرم تماس در وردپرس

پس از ایجاد فرم فوق ، ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به راحتی آن را در صفحه تماس خود یا در نوار کناری سایت خود با استفاده از ویجت فرم تماس با وردپرس اضافه کنید.

خوب به نظر می رسد؟ خوب پس بیایید شروع کنیم

مرحله 1. انتخاب بهترین پلاگین فرم تماس با ما

اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب یک افزونه فرم تماس با وردپرس است.

در حالی که چندین افزونه فرم تماس با وردپرس رایگان و پولی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، ما در سایت خود از WPForms استفاده می کنیم و معتقدیم این بهترین گزینه در بازار است.

در زیر سه دلیل که فکر می کنیم WPForms بهترین است:

  1. این افزونه مبتدی دوستانه برای مبتدیان است که در دسترس است. می توانید با استفاده از سازنده drag & drop ، فقط با چند کلیک فرم تماس را ایجاد کنید.
  2. WPForms Lite 100٪ رایگان است و می توانید از آن برای ایجاد یک فرم تماس ساده استفاده کنید.
  3. هنگامی که شما برای ویژگی های قدرتمند تر آماده هستید ، می توانید به WPForms Pro ارتقا دهید .

حال که تصمیم گرفتیم در مورد پلاگین فرم تماس با ما ، پیش برویم و آن را در سایت خود نصب کنیم.

مرحله 2. یک افزونه فرم تماس در وردپرس نصب کنید

برای این آموزش فرم تماس با ما از WPForms Lite استفاده می کنیم زیرا استفاده از آن رایگان و آسان است.

می توانید با ورود به داشبورد وردپرس خود و رفتن به افزونه ها » افزونه را در سایت خود نصب کنید .

برای جستجو و نصب افزونه WPForms به صفحه افزونه جدید بروید

در قسمت جستجو ، WPForms را تایپ کرده و سپس بر روی دکمه Install Now کلیک کنید.

پس از نصب افزونه ، حتماً افزونه را فعال کنید.

نصب افزونه WPForms

اگر منوی افزونه ها را نمی بینید یا دستورالعمل های مفصلی را می خواهید ، لطفاً به راهنمای مرحله به مرحله ما در مورد چگونگی نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید .

مرحله 3. فرم تماس با ما در وردپرس ایجاد کنید

اکنون که WPForms را فعال کرده اید ، آماده هستید یک فرم تماس با وردپرس ایجاد کنید.

در داشبورد وردپرس خود ، روی منوی WPForms کلیک کنید و به Add New بروید.

اضافه کردن یک فرم در وردپرس با WPForms

این سازنده فرم کشیدن و رها کردن WPForms را باز می کند. با دادن یک نام مخاطب خود ، نام خود را شروع کنید و سپس الگوی فرم تماس خود را انتخاب کنید.

WPForms Lite فقط با دو قالب فرم از پیش ساخته (فرم تماس خالی یا ساده) ارائه می شود. اما می توانید از این دو استفاده کنید تا تقریباً در هر نوع فرم تماسی که دوست دارید ایجاد کنید.

به خاطر این مثال ، ما جلوتر می رویم و فرم Simple Contact Form را انتخاب می کنیم . زمینه های نام ، ایمیل و پیام را اضافه می کند.

ایجاد یک فرم جدید در وردپرس با WPForms

برای ویرایش آنها می توانید بر روی فیلد کلیک کنید. همچنین می توانید از موس خود برای کشیدن و رها کردن نظم زمینه استفاده کنید.

اگر می خواهید فیلد جدیدی اضافه کنید ، به سادگی از قسمت های موجود در سمت چپ استفاده کنید.

زمینه های جدید را به فرم خود اضافه می کنید

هنگامی که کارتان تمام شد بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

مرحله 4. پیکربندی اعلان فرم و تأییدیه ها

اکنون که فرم وردپرس خود را ایجاد کرده اید ، مهم است که اعلان فرم و تأیید فرم را به درستی پیکربندی کنید.

تأیید فرم همان چیزی است که بازدید کننده وب سایت شما پس از ارسال فرم می بیند. این می تواند یک پیام تشکر از شما باشد یا می توانید آنها را به صفحه خاصی هدایت کنید.

اعلان فرم ، ایمیلی است که پس از ارسال فرم تماس در سایت وردپرس ، از طریق ایمیل دریافت می کنید.

می توانید هر دو مورد را با رفتن به برگه تنظیمات در داخل سازنده فرم WPForms سفارشی کنید.

ما معمولاً تأیید فرم را به عنوان پیام پیش فرض از شما متشکریم. با این حال ، اگر دوست دارید می توانید آن را تغییر دهید تا به صفحه خاصی هدایت شوید.

تنظیم تأیید فرم

بهترین بخش در مورد WPForms این است که تنظیمات پیش فرض برای مبتدیان ایده آل است. وقتی به تنظیمات اعلان می روید ، همه قسمت ها بصورت دینامیکی از قبل پر می شوند.

تنظیم اعلان های فرم

اعلان ها بصورت پیش فرض به Admin Email ارسال شده در سایت خود ارسال می شوند. اگر می خواهید آن را به یک آدرس ایمیل سفارشی ارسال کنید ، می توانید آن را تغییر دهید. اگر می خواهید اعلان را به چندین ایمیل ارسال کنید ، کافیست هر آدرس ایمیل را با کاما از هم جدا کنید.

موضوع ایمیل با نام فرم شما از قبل پر شده است. از قسمت name به طور خودکار با نام کاربر شما جمع می شود. هنگامی که به استعلام پاسخ می دهید ، به ایمیلی که کاربر شما فرم تماس را پر کرده است ، می رود.

امنیت وردپرس

مرحله 5. اضافه کردن فرم تماس با وردپرس در یک صفحه

اکنون که تنظیمات فرم تماس با وردپرس خود را انجام داده اید ، زمان آن رسیده است که آن را در یک صفحه جاسازی کنید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که یا ایجاد یک صفحه جدید در WordPress یا ویرایش صفحه موجود در جایی که می خواهید فرم مخاطب را اضافه کنید.

ما از کد کوتاه فرم تماس با وردپرس استفاده خواهیم کرد تا فرم را در صفحه اضافه کنیم. به سادگی بر روی دکمه Add Form در بالا کلیک کنید و فرم مورد نظر برای اضافه کردن را انتخاب کنید.

فرم تماس خود را به صفحه ای در وردپرس اضافه کنید

کد کوتاه فرم تماس در محتوای صفحه شما اضافه می شود. اکنون پیش بروید و صفحه خود را ذخیره کنید تا پیش نمایش آن را ببینید.

در اینجا چه شکلی از صفحه نمونه وردپرس به نظر می رسد:

پیش نمایش فرم تماس در وردپرس

اگر فقط می خواستید فرم تماس را در صفحه اضافه کنید ، اینجا تمام می شود. تبریک می گویم.

اگر می خواهید یک فرم تماس در نوار کناری یا یک منطقه آماده ویجت دیگر اضافه کنید ، سپس به مرحله 6 بروید.

مرحله 6. افزودن فرم تماس با وردپرس در نوار کناری

WPForm ها دارای ویجت فرم تماس با وردپرس هستند که می توانید برای اضافه کردن فرم مخاطب خود در نوار کناری یا اصولاً هر منطقه ویجت آماده دیگری در موضوع خود قرار دهید.

در قسمت مدیریت وردپرس خود ، به ابزارهای ظاهری »ظاهر شوید . ویجت WPForms را مشاهده خواهید کرد که می توانید به راحتی در هر قسمت از ابزارهای آماده موضوع خود به راحتی بکشید.

فرم را با استفاده از یک ابزارک نوار کناری اضافه کنید

بعد ، عنوان را برای ویجت خود اضافه کنید و فرم مورد نظر برای نمایش را انتخاب کنید. تنظیمات را ذخیره کنید و برای پیش نمایش به وب سایت خود مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *