سئو وردپرس -در صفحه اول شما را ببینیم

سئو

آموزش سئو وردپرس از طریق راهای گوناگونی انجام می شود که مثلا نصب افزونه های مختلف برای بهینه سازی سایت و سئو سایت می باشد و کلا سئو به معنای بهینه سازی می باشد و گوگل یا هر موتور جستوجو دیگری دونباله بهترین سایت ها می باشد تا به مخاطبان خود نشان دهد.

سئو چیست؟

SEO مخفف مخفف عبارت Optimization Engine Search است. این استراتژی است که توسط صاحبان وب سایت به کار گرفته می شود تا با رتبه بالاتر در موتورهای جستجو ، ترافیک بیشتری کسب کنید.

بهینه سازی موتور جستجو به معنای فریب گوگل یا بازی سیستم نیست. این به سادگی در مورد ایجاد وب سایتی است که کد و قالب بندی بهینه ای داشته باشد و این امر باعث می شود موتورهای جستجو بتوانند وب سایت خود را پیدا کنند.

وقتی افراد در وب برای مباحثی که می نویسید در وب جستجو می کنند ، محتوای بهینه شده موتور جستجو در نتایج جستجو بالاتر ظاهر می شوند ، و افراد بیشتری را در وب سایت خود مشاهده می کنید.

آدرس های دوستانه سئو شامل کلماتی هستند که به طور واضح مطالب صفحه را توضیح می دهند و خواندن آنها توسط انسان و موتورهای جستجو آسان است.

برخی از نمونه های آدرس های دوستانه SEO عبارتند از:

https://everydownloads.ir/change-wp-admin/

توجه کنید که این URL ها قابل خواندن هستند و یک کاربر می تواند فقط با نگاه کردن به متن URL ، آنچه را که در صفحه مشاهده می کند ، حدس بزند.

بنابراین یک URL دوستانه غیر SEO به چه صورت است؟

توجه کنید که این URL ها از اعدادی نامربوط به محتوا استفاده می کنند ، و یک کاربر نمی تواند با مراجعه به URL حدس بزند که در صفحه چه چیزی را پیدا خواهد کرد.

استفاده از ساختار پیوند دوستانه SEO ، شانس شما را برای دستیابی به موقعیت های بهتر در نتایج جستجو بهبود می بخشد.

در اینجا چگونه می توانید ساختار پیوند لینک سایت وردپرس خود را بررسی و به روز کنید.

شما باید از صفحه تنظیمات »صفحه پیوندها بازدید  کنید . گزینه name name را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

ساختار URL دوستانه SEO در وردپرس

توجه: اگر وب سایت شما بیش از 6 ماه در حال اجرا است ، بنابراین ساختار پیوند خود را تغییر ندهید مگر اینکه از گزینه شماره استفاده کنید. اگر از روز و نام یا ماه و نام استفاده می کنید ، استفاده از آن را ادامه دهید.

با تغییر ساختار پیوند خود در یک سایت مستقر ، تمام تعداد اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خود را از دست خواهید داد و خطر از دست رفتن رتبه SEO سئوی موجود خود را برطرف می کنید.

اگر باید ساختار پیوند خود را تغییر دهید ، یک حرفه ای را استخدام کنید ، بنابراین آنها می توانند ریدایرکتهای مناسبی را تنظیم کنند. شما همچنان تعداد اشتراک های اجتماعی خود را در صفحات از دست می دهید.

بهترین افزونه سئو وردپرس

یکی از بهترین بخش ها در مورد وردپرس این است که افزونه ای برای همه چیز وجود دارد و سئو نیز از این قاعده مستثنی نیست. هزاران افزونه سئو وردپرس وجود دارد که انتخاب بهترین افزونه سئو وردپرس را برای مبتدیان دشوار می کند.

به جای نصب افزونه های جداگانه برای کارهای شخصی سئو ، ما در انتخاب بهترین افزونه سئو که این کار را انجام می دهد ، به شما کمک می کنیم و 100٪ رایگان است.

انتخاب بهترین افزونه سئو وردپرس

انتخاب بهترین افزونه SEO WordPress

هنگامی که صحبت از انتخاب بهترین افزونه سئو، سئو در وردپرس می شود ، شما به احتمال زیاد انتخاب های خود را به دو راه حل محبوب کاهش می دهید: Yoast SEO یا All in One SEO Pack .

آنها هر دو راه حل های موثری هستند ، و ما مقایسه ی جوانب مثبت و مخالف Yoast SEO در مقابل همه را در یک بسته SEO انجام داده ایم .

در اوری دانلود از Yoast SEO استفاده می کنیم ، بنابراین در این آموزش ما از Yoast SEO برای تصاویر و نمونه ها استفاده می کنیم.

همچنین شما می توانید yoast seo را می توانید نسخه پولی آنرا خریداری کنید.

نقشه های XML در WordPress اضافه کنید

نقشه سایت xml

نقشه سایت XML یک فایل های فرمت شده ویژه که هر صفحه در وب سایت خود لیست است. این باعث می شود موتورهای جستجو بتوانند همه مطالب شما را پیدا کنند.

در حالی که اضافه کردن نقشه سایت XML باعث افزایش رتبه جستجوی سایت شما نمی شود ، به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات را سریع پیدا کنند و رتبه بندی آنها را آغاز کنند.

اگر از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید ، به طور خودکار نقشه سایت XML را برای شما ایجاد می کند. برای یافتن نقشه سایت خود ، فقط به این URL بروید (فراموش نکنید که shembull.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید):

http://example.com/sitemap_index.xml

ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه در مرحله بعد نقشه سایت XML خود را به Google ارسال كنید

سایت خود را به کنسول جستجوی Google اضافه کنید

کنسول جستجوی Google

کنسول جستجوی Google ، همچنین به عنوان Webmaster Tools شناخته می شود ، مجموعه ای از ابزارهایی است که توسط Google برای صاحبان وب سایت ها ارائه شده تا چگونگی مشاهده محتوای آنها توسط موتور جستجو را نشان دهد.

این گزارش ها و داده ها را برای کمک به شما در درک چگونگی نمایش صفحات در نتایج جستجو فراهم می کند. همچنین می توانید اصطلاحات جستجوی واقعی را ببینید که مردم برای یافتن وب سایت خود ، نحوه نمایش هر صفحه در نتایج جستجو و اینکه چند بار روی صفحات شما کلیک می شوند ، مشاهده می کنید.

تمام این اطلاعات به شما کمک می کند تا درک کنید چه چیزی در سایت شما کار می کند و چه چیزی نیست. سپس می توانید استراتژی محتوا خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید.

کنسول جستجوی Google همچنین هنگام مشکلی در وب سایت شما به شما هشدار می دهد ، مانند وقتی که خزندگان جستجو قادر به دسترسی به آن نیستند ، محتوای تکراری یا منابع محدود را پیدا کنید.

ما یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه اضافه کردن سایت وردپرس خود به کنسول جستجوی Google داریم .

پس از افزودن وب سایت خود به کنسول جستجوی Google ، روی منوی Crawl کلیک کرده و سپس نقشه سایت را انتخاب کنید.

بخش خزیدن در کنسول جستجوی Google

پس از آن باید بر روی دکمه Add Sitemap کلیک کنید.

نقشه سایت وردپرس xml خود را در ابزارهای مدیر وب Google اضافه کنید

نقشه اصلی شما sitemap_index.xml است بنابراین پیش بروید و آن را ارسال کنید.

هنگامی که نقشه سایت خود را با موفقیت اضافه کردید ، در حالت انتظار قرار دارد. برای خزیدن وب سایت شما مدتی طول می کشد. بعد از گذشت چند ساعت ، می توانید برخی از آمارهای مربوط به نقشه سایت خود را مشاهده کنید. این تعداد پیوندهایی را که در نقشه سایت شما پیدا کرده ، به شما نشان می دهد که چه تعداد از آنها فهرست بندی شده اند ، نسبت تصاویر و صفحات وب و غیره را نشان می دهد.

توصیه می کنیم برای جمع آوری بینش ها ، کنسول جستجوی خود را حداقل به صورت ماهانه بررسی کنید و پیشرفت سئوی وب سایت خود را ببینید.

.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *